O pořadu

Nápad na pořad o NFL a americkém fotbale se v našich hlavách zrodil někdy na začátku října 2010. Dali jsme si dohromady veškerá pro a proti, a těch proti bylo výrazně víc. A tak jsme se do toho pustili.
A jak to tak u podobných projektů bývá, první, čím jsme se začali zabývat nebyl obsah, ale název 🙂 Kupodivu to netrvalo dlouho a název Hail Mary Show vznikl poměrně rychle.

Název jsme měli a mohli jsme se tedy v klidu věnovat konceptu pořadu. Zde jsme také očekávali, že to bude rychlá záležitost, ale jak se ukazuje, navrhnout si správný koncept není vůbec jednoduchá záležitost. Zatím to tedy vypadá tak, že koncepce pořadu se bude průběžně vyvíjet, a nebude pevná.

Věděli jsme, že vytvářet takový pořad nebude jednoduché, ale že to bude až tak složité jsme zase nečekali. Asi největší problém pro nás zatím je, a asi ještě nějaký čas bude délka pořadu.

To vše byl důvod, proč jsme si natočili testovací díl. Aby jsme si vyzkoušeli, jaké to je být před kamerou, zkusili si mluvit, zjistili, jak se vejdeme do stanoveného času. Výsledkem byl 50 minutový díl, s čímž jsme rozhodně spokojeni být nemohli. Chtěli jsme tedy pokračovat v testovacích dílech, ale nakonec, i na naléhání příbuzenstva, jsme se rozhodli že další díl již bude naostro a bude zveřejněn. Tvořit totiž něco tak náročného do šuplíku vás přestane bavit hodně rychle. A tak jsme začali vydávat Hail Mary Show, smířeni s tím, že vyvíjet pořad, a zkvalitňovat náš projev budeme již za běhu.

Věříme tedy, že budete tolerovat naše prohřešky a chyby, o řadě z nich víme (např. ťukání do stolu, výslovnost anglických výrazů či jmen, atd.). Snažíme se na nich pracovat, a doufáme, že je postupně budeme odstraňovat. Nicméně perfektní to nebude asi nikdy. 🙂

Hlavním cílem však pro nás je zábava. Aby pořad bavil vás, ale i nás při jeho tvorbě. Proto se chceme soustředit hlavně na zajímavý obsah, než na horší výslovnost, či barvu pozadí ve studiu.

Vycházet bychom chtěli každý týden, ovšem děláme to ve svém volném čase, a tak se může stát, že někdy to prostě nestihneme. Doufáme, že nám to prominete.

Pořad chceme připravovat i po skončení sezóny NFL, jistě budou témata, kterým se můžeme věnovat, např. Combine, Draft, nebo i naše seniorská liga. Vycházet však pravděpodobně nebudeme každý týden. Ale to je opravdu ještě daleko…

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s